Current Weather Kūh-e Bon Sīhūn
Current weather for the city of Kūh-e Bon Sīhūn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 35 mph |
|---|---|
| wind gusts | 44 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 16 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 26°C |
