Current Weather Kūh-e Bobīān
Current weather for the city of Kūh-e Bobīān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 16°C
| wind | 31 mph |
|---|---|
| wind gusts | 36 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
