Current Weather Kūh-e Bīkh Derāz
Current weather for the city of Kūh-e Bīkh Derāz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 21°C |
