Current Weather Kūh-e Bāvegh
Current weather for the city of Kūh-e Bāvegh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 33°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 31°C |
