Current Weather Kūh-e Bār Andāz
Current weather for the city of Kūh-e Bār Andāz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
