Current Weather Kūh-e Bang
Current weather for the city of Kūh-e Bang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 16 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 26°C |
