Current Weather Kūh-e Bālak-e Bozorg
Current weather for the city of Kūh-e Bālak-e Bozorg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 28°C |
