Current Weather Kūh-e Bag Segīlān
Current weather for the city of Kūh-e Bag Segīlān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 22°C |
