Current Weather Kūh-e Bābāḩor
Current weather for the city of Kūh-e Bābāḩor. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 0°C
| wind | 23 mph |
|---|---|
| wind gusts | 36 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 4°C |
