Current Weather Kūh-e Bābā Seyyed
Current weather for the city of Kūh-e Bābā Seyyed. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
