Current Weather Kūh-e Āy Qār Dāgh
Current weather for the city of Kūh-e Āy Qār Dāgh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -6°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
