Current Weather Kūh-e Ālmālūq
Current weather for the city of Kūh-e Ālmālūq. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
