Current Weather Kūh-e Ālmālūq
Current weather for the city of Kūh-e Ālmālūq. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 37 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
