Current Weather Kūh-e Ajdeh’ī
Current weather for the city of Kūh-e Ajdeh’ī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
