Current Weather Kūh-e Ādam Ūlan
Current weather for the city of Kūh-e Ādam Ūlan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
