Current Weather Kūh-e Ābīdar
Current weather for the city of Kūh-e Ābīdar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 4°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 7°C |
