Current Weather Kūh-e Ābgarm
Current weather for the city of Kūh-e Ābgarm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 23°C |
