- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Şǝmkir
- Kosaly
Current Weather Kosaly
Current weather for the city of Kosaly. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
