- Weather
- Republic of Belarus
- Minsk Oblast
- Korbachëvka
Current Weather Korbachëvka
Current weather for the city of Korbachëvka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
