- Weather
- Republic of Korea
- Jeollabuk-do
- Komu-dong
Current Weather Komu-dong
Current weather for the city of Komu-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
