- Weather
- Iran
- East Azerbaijan
- Komār-e Pā’īn
Current Weather Komār-e Pā’īn
Current weather for the city of Komār-e Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 69 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
