- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Kol-mal
Current Weather Kol-mal
Current weather for the city of Kol-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
