- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Kol-mal
Current Weather Kol-mal
Current weather for the city of Kol-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
