- Weather
- North Korea
- Kangwŏn-do
- Koksal-li
Current Weather Koksal-li
Current weather for the city of Koksal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
