- Weather
- Japan
- Okayama Prefecture
- Kojima-kayo’o
Current Weather Kojima-kayo’o
Current weather for the city of Kojima-kayo’o. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 18°C |
