- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Kōh-e Tibū
Current Weather Kōh-e Tibū
Current weather for the city of Kōh-e Tibū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -3°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -20°C |
| Average: | -6°C |
