- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Laghman
- Kōh-e Sālāw
Current Weather Kōh-e Sālāw
Current weather for the city of Kōh-e Sālāw. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -3°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | -3°C |
