- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Kōh-e Sabz Bīnī
Current Weather Kōh-e Sabz Bīnī
Current weather for the city of Kōh-e Sabz Bīnī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -3°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | -2°C |
