- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Baghlan
- Kōh-e Lakarmār
Current Weather Kōh-e Lakarmār
Current weather for the city of Kōh-e Lakarmār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -3°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -20°C |
| Average: | -6°C |
