- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Baghlan
- Kōh-e Khushkāw
Current Weather Kōh-e Khushkāw
Current weather for the city of Kōh-e Khushkāw. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 10°C |
