- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Ghazni
- Kōh-e Bēgī Khō
Current Weather Kōh-e Bēgī Khō
Current weather for the city of Kōh-e Bēgī Khō. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 2°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 0°C |
