- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Faryab
- Kōh-e Bādbādak
Current Weather Kōh-e Bādbādak
Current weather for the city of Kōh-e Bādbādak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 1°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 3°C |
