- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Kogyo-dong
Current Weather Kogyo-dong
Current weather for the city of Kogyo-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 15°C |
