- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Knokke-Heist
Current Weather Knokke-Heist
Current weather for the city of Knokke-Heist. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
