- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Kkamagwi-sŏm
Current Weather Kkamagwi-sŏm
Current weather for the city of Kkamagwi-sŏm. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 11°C |
