- Weather
- Republic of Ireland
- Leinster
- Kinsealy-Drinan
Current Weather Kinsealy-Drinan
Current weather for the city of Kinsealy-Drinan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 10°C |
