- Weather
- United States of America
- California
- Kingsburg
Current Weather Kingsburg
Current weather for the city of Kingsburg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 4. 5. (23:00)
13°C
feels like 14°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 20°C |
