- Weather
- Australia
- New South Wales
- Killarney Heights
Current Weather Killarney Heights
Current weather for the city of Killarney Heights. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 20°C |
