- Weather
- Australia
- Queensland
- Killaloe
Current Weather Killaloe
Current weather for the city of Killaloe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 26°C |
Killaloe: temperature
More Weather for Killaloe
Nearest Weather Stations
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Saipan Island, Saipan International Airport
- Tinian Island, N. Mariana Is, West Tinian Airport
- Rota Island, N. Mariana Is, Rota International Airport
- Pagan Island Aws Automated Reporting Station
- Santa Ana
- Andersen, Mariana Is, Andersen Air Force Base
- Guam, Mariana Island
