- Weather
- Bangladesh
- Khulna
- Khurd Simulbāria
Current Weather Khurd Simulbāria
Current weather for the city of Khurd Simulbāria. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
37°C
feels like 41°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 29°C |
