- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bình Định
- Khu Vực Hai
Current Weather Khu Vực Hai
Current weather for the city of Khu Vực Hai. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 37°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 26°C |
