Current Weather Khalīj-e Shenās
Current weather for the city of Khalīj-e Shenās. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 25°C |
