Current Weather Khalīj-e Halīleh
Current weather for the city of Khalīj-e Halīleh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 34°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 37 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 26°C |
