Current Weather Kenās-e ‘Olyā
Current weather for the city of Kenās-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
