- Weather
- South Africa
- Gauteng
- Kempton Park
Current Weather Kempton Park
Current weather for the city of Kempton Park. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
