- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Keloy-Bas
Current Weather Keloy-Bas
Current weather for the city of Keloy-Bas. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 4°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 0 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | 5°C |
