- Weather
- Kyrgyzstan
- Osh
- Kel-Chaty
Current Weather Kel-Chaty
Current weather for the city of Kel-Chaty. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 13°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 7°C |
