- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Xaçmaz
- Keimaraz
Current Weather Keimaraz
Current weather for the city of Keimaraz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 7°C |
