- Weather
- Kyrgyzstan
- Jalal-Abad
- Kegere-Tash
Current Weather Kegere-Tash
Current weather for the city of Kegere-Tash. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
