- Weather
- Bangladesh
- Rajshahi Division
- Kāzihāta
Current Weather Kāzihāta
Current weather for the city of Kāzihāta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 30°C |
